Chciałbym wznieść toast i podziękować wszystkim tym, którzy mimo napiętego harmonogramu spędzanego na oglądaniu tiktoków,
znaleźli czas, aby zajrzeć na tę stronę.

Ikona przedstawiająca kieliszek koktajlowy.

Hobby...

Spontaniczne Początki

Moja przygoda z alkoholem rozpoczęła się dość spontanicznie. Pewnego dnia zdecydowałem się spróbować stworzyć swój pierwszy drink. Nie pamiętam dokładnie, jaki to był drink, ale ten moment rozpoczął moją fascynację miksologią. Byłem zafascynowany, jak wiele różnych smaków można połączyć, tworząc coś zupełnie nowego. Szybko wykonałem kurs barmański, co jeszcze bardziej pogłębiło moje zrozumienie i zainteresowanie światem alkoholi.

Za horyzontem alkoholu

Jeśli myślisz, że alkohol to jedyny napój, który mnie interesuje, nie mogłeś bardziej się mylić. Moje hobby zaczyna powoli promieniować na inne popularne napoje. Powoli stawiam pierwsze nieśmiałe kroki w świecie kawy i, szczerze mówiąc, jest to równie trudne jak robienie idealnego martini.

Laboratorium Monety

I wreszcie, jestem również wielkim fanem drinków bezalkoholowych. Od kremowych milkshake'ów, przez orzeźwiające napoje gazowane, po różne koktajle owocowe - uwielbiam tworzyć i próbować nowych mieszanek. Dla mnie, tworzenie drinków, niezależnie od tego, czy zawierają alkohol, czy nie, to forma sztuki. To połączenie smaków, kolorów i aromatów w celu stworzenia czegoś wyjątkowego. Dla mnie, miksologia to coś więcej niż tylko przygotowywanie drinków. To jest jak nauka dla szalonych naukowców - zawsze jest coś nowego do odkrycia, zawsze jest jakiś nowy eksperyment do przeprowadzenia. A kto nie chciałby być szalonym naukowcem?

Przepisy

Kontakt

Twoja ciekawość, moja ciekawość, nasz toast... ale po serwisie.
Napisz i zaczynamy!
Znajdziesz mnie również na...